Pegasos World Hotel

Pegasos World Hotel
169.000 m² alana kurulu devasa bir tesistir. Üst düzey bir tesiste olması gereken her ayrıntının yer aldığı otel, 5.000 m²’lik dünyası ile gençlerin ve büyüklerin de tatil cennetidir.
Sorgun ormanlarının denizle buluştuğu noktada, antik kent Side’nin en gözde otellerinden biri olan Pegasos World, sınırsız hizmeti ve aktiviteleri ile konuklarına ayrıcalıklı bir festival imkanı sunuyor.

Yeme – İçme
Festival programına göre yemek saatleri düzenlenmektedir. Sabah, öğle, akşam yemeği ve gece çorbası hizmetleri mevcuttur.
Aktif olan etkinlik alanlarında sınırsız yerli Alkollü – Alkolsüz İçecekler, 10:00 – 02:30 saatleri arasında ücretsizdir.

Aquapark
Tesis içerisinde 7500 m² den oluşan aquapark mevcut. Aquaparkta yetişkinler için 13 adet bir birinden farklı kaydırak parkı bulunuyor.

Plaj ve Havuz Olanakları
Denize sıfır tesisin 430 m uzunluğunda kum ve çakıl karışık plajı mevcut. Plaj ve havuz başında; güneş şemsiyeleri, minder ve havlu ücretsiz.

Konum
Titreyengöl mevkiindeki tesis; Manavgat şehir merkezine 5 km, Side merkeze 6 km, Alanya şehir merkezine 60 km, Antalya Havalimanı’na 70 km ve Antalya şehir merkezine 80 km mesafede bulunuyor.

1-2 Kişilik Oda Planı

2kisilik

Standart Oda: Max. 2 kişi | Twin yataklı yada french yataklı odalardır.

3-4 Kişilik Oda Planı

2kisilik

Balkonlu ve balkonsuz olmak üzere iki tiptir. Max. 4 Kişilik | Yatak odasında 1 french veya 2 twin yatak bulunmaktadır. Diğer odasında sofa veya ek yataklar bulunmaktadır.

5-6 Kişilik Oda Planı

2kisilik

Aile Odası: Max. 6 Kişilik | Ebeveyn odasında 1 french ve açılır sofa bulunur. Diğer odasında 2 twin ve ek yatak yada sofa bulunmaktadır.