Sıkça Sorulan Sorular

Myfest nedir?

Antalya’da bu yıl 13.sü düzenlenecek olan MYFEST, Türkiye’nin en yenilikçi Bahar Festivalidir. 3 gece 4 gün boyunca, 10 farklı parti konsepti, birbirinden eğlenceli su aktiviteleri, Türkiye’nin önde gelen marka ve sanatçıları ile gençlere baharı yaşatan en yenilikçi festivaldir. Yeme-içme hizmeti festival kapsamında sınırsız ve ücretsizdir.
2019 yılında festival 13.yılını kutlayacak olup 20 -23 Nisan tarihlerinde Antalya-Side’de Pegasos World Hotel’de gerçekleşecektir.

Katılım tercihleri ve fiyatları nelerdir?

Katılım fiyatları otel odalarının konfor ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Festival kapsamı boyunca an etkinlik oteli ve dış katılım otelleri konaklama hizmeti sunulmaktadır.
Tüm otellerde festival kapsamında yararlanacağını olanaklar aynıdır. Fiyatlandırmaya yandaki linkten bakabilirsiniz; Myfest 2019 Fiyat Tablosu

Nasıl rezervason yaparım?

Rezervasyonlar www.myfest.com.tr web adresindeki REZERVASYON sayfasından yapılmaktadır. Ana siteden rezervasyon yapıldığı gibi yetkili satış temsilcilerinden de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun tamamlanması için tüm rezervasyon adımlarının eksiksiz tamamlanması gerekmektedir. *Rezervasyon formunda katılım şartlarında görebilirsiniz. Rezervasyonu tamamlamak için ödemenin rezervasyon tarihinden sonra 4 takvim günü içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Tüm ödemesi belirtilen tarihte tamamlanmayan odaların rezervasyonu otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale ve EFT ödemeleri Myfest (Akif Akyıldız) hesaplarına
Nakit ödemeler ofis veya yetkili satış noktalarına
Kredi kartı ödemelerinde %5.5 faiz uygulanmaktadır.
Taksitli ödemelerde %9.5 faiz uygulanmaktadır.
Garanti veya Yapı Kredi kartı ödemeleri ana merkez ofisten yapılmalıdır.

Festival otelinin konumu nedir?

Titreyengöl mevkiindeki tesis; Manavgat şehir merkezine 5 km, Side merkeze 6 km, Alanya şehir merkezine 60 km, Antalya Havalimanı’na 70 km ve Antalya şehir merkezine 80 km mesafede bulunuyor.

VIP konakmalama nedir? Suit oda varmı?

VIP After tercihi ile 1 gün daha konaklayıp kapanış partisine katılabilir ve 24 Nisan’da çıkış yapabilirsiniz. Aynı odada kalan kişiler beraber VIP After tercihi yapabilmektedirler. VIP After ücretini 0532 700 53 00 nolu telefon numaramız dan öğrenebilirsiniz.

Rezervasyon esnasında belirtmeyip daha sonradan VIP After tercihinden faydalanmak veya sınırlı sayıdaki Suit Oda talebinde bulunmak isteyenler en geç 17 Nisan 2019 18:00’e kadar 0532 700 53 00 nolu telefon numaramıza bilgilendirme yapmalıdırlar.

Ulaşım

Myfest il temsilciliklerimizin düzenledikleri otobüs seferleri ile İstanbul, Ankara, Sakarya, Kocaeli, İzmir’den direkt otellere gidiş-dönüş ulaşım sağlanmaktadır. Gidiş-dönüş ulaşım fiyatları İstanbul-Ankara-İzmir ***TL, Sakarya-Kocaeli *** TL’dir. Tek yön ulaşım için gidiş-dönüş ulaşım fiyatları geçerlidir.
Otobüs rezervasyonu websitesindeki rezervasyon bölümünde bulunan otobüs ulaşımı alanından yapılmaktadır.
Otobüs ulaşımı ödeme adımları için festival paketinde geçerli olan adımlar geçerlidir.

Otopark varmı?

Kendi araçları ile gelecek katılımcılar için otellerin otoparkı ücretsizdir.

18 yaş altı kişiler katılabilirmi?

18 yaşını doldurmamış kişiler ancak aile izni belgesi ile katılabilirler.

Otele erken giriş veya geç çıkış yapmak mümkün müdür?

1 gün önceden (19 Nisan’da) giriş yapmak mümkündür. Fiyatlar için satış temsilcilerimiz veya merkez ofisimiz ile görüşünüz.
1 gün sonra (24 Nisan’da) çıkış yapmak isteyen misafirler 20-23 Nisan ana etkinlik paketi ve VIP After katılım tercih etmelidir.

Etkinlikler ücretli mi? Ücretli olan hizmetler neler?

Etkinliklere katılım ve herşey dahil konsept 00:00 a kadar geçerlidir. 00:00 – 03:00 arasındaki etkinlikler After Party’i kapsamaktadır. After party de soft ve alkollü içecek sınırsız,
premium marka (şişe açtırmak) alkollü içecekler ücretlidir.

Alanda sağlık ekibi bulunacak mı?

Organizasyon boyunca 24 saat sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

Katıllım - iptal - uzaklaştırma şartları nelerdir?

Rezervasyon formuna girilen bilgiler esas alınacağından bu forma girilen yanlış ya da hatalı bilgilerden doğacak olan aksamalarda Myfest sorumlu tutulamaz.
Katılımcı rezervasyon bilgi değişikliklerini en geç 21 gün kala Myfest’e bildirmekle yükümlüdür.
Yanlış, eksik, geç bildirilen bilgiden kaynaklı oluşabilecek problemlerde Myfest sorumlu tutulamaz.
Erken rezervasyon biletlerinde iptal yapılmamaktadır. 9 Şubat’a kadar isim değişikliği mümkündür. 9 Şubat sonrası yapılacak rezervasyonların iptalinde festivalin başlangıç tarihine 30 gün kala (19 Mart 2019) tüm ödemenin % 100’ü, 15 gün kala (04 Nisan 2019) %50’si iade olarak alınabilir. Katılımcılar 5 Nisan 2019’dan itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder. Kredi kartı çekimleri için banka taksit komisyonu çıkarıldıktan sonra iade yapılır. İadeler iptal şartları uyarınca 30 takvim günü içerisinde yapılır.
2 Nisan 18:00’den itibaren yapılacak her değişiklik için katılımcı kişi başı 50 TL ekstra bedeli havale/EFT ile ödemeyi kabul eder.
Katılımcı otele check-in yaparken kimlik fotokopisi vermeyi kabul eder.
Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleşmesi gerekmedir.
Rezervasyon formu girildikten sonra 4 takvim günü içerisinde tüm ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur. İptal olan odada ödenen tutar var ise iade ödemesi iade şartlarınca yapılır.
5 Nisan 18:00’den itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesinin talep etmeyeceğini kabul eder.
İptal olan odaların yeni katılım talebi halinde Myfest kontenjan garantisi veremez.
Ödemesi tamamlanmış rezervasyonlarda PNR koduna sahip katılımcılar bu kodu bir başkasına devredemeyeceğini kabul eder.
Aynı odada konaklayacak kişi sayısı veya kişilerin değişmesi halinde yeni bir oda rezervasyonu girilmelidir. Bu yeni oda rezervasyonunda katılımcılar yeni PNR’a sahip olacaktır. Bir önceki PNR kodları ile ödeme yaptılarsa o ödemenin yeni PNR’a devredilmesi için yeni rezervasyonunun yapıldığı günden sonra 4 takvim günü içinde Myfest’e bilgi vereceklerini kabul ederler. Bu bilgilendirmenin belirtilen tarihe kadar yapılmaması halinde bir önceki PNR ile olan ödeme yukarıda belirtilen iptal şartlarınca iade edilecektir.
Rezervasyon esnasında belirtilmeyip daha sonradan VIP After tercihi seçmek isteyen katılımcılar en geç 8 Nisan 16:00’ya kadar Mayfest’e bilgilendirme e-maili atmayı kabul eder.
Myfest’e katılmak için üniversiteli veya üniversitelerden mezun olmak zorunludur. Bunun dışındaki katılımlar Myfest kitle yönetimi ekibinin referansını gerektirmektedir.
Rezervasyon ve ödeme yapmanız size Myfest katılım garantisi vermemektedir. Myfest kitle yönetimi ekibi en geç 15 gün içerisinde size para iadesi yaparak sebep belirtmeksizin rezervasyonuzu iptal etme hakkını saklı tutar.
Bay odaları için referans zorunludur.
Otobüs kalkışından itibaren organizasyon akışını aksatabilecek herhangi bir uygunsuz yada illegal bir davranışta bulunanlar ücret iadesi yapılmadan organizasyon alanında uzaklaştırılırlar. Gerekli görüldüğü takdirde yasal işlem başlatılır.
Katılımcı organizasyon alanında veya kendi odasında meydana getirdiği hasarları kabul eder.
Organizasyon anında taşkınlık veya huzursuzluk çıkaran kişiler etkinlik sırasında özel güvenlik ekibimiz tarafından otelden uzaklaştırılır.